Axxon Intellect Enterprise – flagowy produkt linii AxxonSoft. Jest to wielofunkcyjna platforma z rozproszoną architekturą zaprojektowaną w celu stworzenia systemów bezpieczeństwa wszystkich rozmiarów dla przedsiębiorstw każdego sektora gospodarki. Axxon Intellect Enterprise integruje różne systemy i urządzenia. Platforma obejmuje wyspecjalizowane moduły do tworzenia najbardziej elastycznych i efektywnych rozwiązań dla różnych branż i aplikacji.

System bezpieczeństwa na bazie oprogramowania Axxon Intellect Enterprise jest wstanie zintegrować nadzór wideo, SAP, system ochrony obwodowej, KD oraz kontrolę audio. Dzięki Axxon Intellect, kompleks różnorodnych systemów bezpieczeństwa przekształca się w jednolity system informacyjny, który realizuje funkcje obróbki i inteligentnej analizy danych oraz posiada możliwość szybkiej reakcji na zdarzenia.

Kluczową wartością oprogramowania Axxon Intellect Enterprise są wyspecjalizowane moduły rozwiązań przeznaczone dla konkretnych kierunków ekonomicznych i biznesowych, również dla ochrony obiektów rządowych oraz infrastruktury:

  • POS Intellect — rozwiązanie przeznaczone dla ochrony obiektów sprzedaży detalicznej, które umożliwia połączenie nadzoru wideo z terminalami kasowymi. Rozwiązanie to pozwala min. na ustalenie "gorących stref" w nadzorowanym obiekcie, czyli miejsc gdzie przebywa najwięcej kupujących. Taki widok jest potrzebny do rozwiązywania problemów marketingowych.
  • АUTO Intellect — rozwiązanie przeznaczone dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz kontroli dostępu. Pozwala na rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych, a także automatyczną rejestrację naruszeń przepisów drogowych oraz zbieranie informacji niezbędnych do analizy przepływu ruchu drogowego i zapobieganiu korkom.
  • FACE Intellect — rozwiązanie przeznaczone dla miejsc publicznych, ważnych obiektów infrastruktury, kontroli dostępu itp. Pozwala na rozpoznawanie twarzy według obrazu wideo i wyszukiwanie podobnych twarzy w archiwum.

Dzięki modułowej budowie zamawiający ma możliwość wyboru tylko tych funkcji, które są potrzebne w jego przedsiębiorstwie - tym sposobem otrzymuje w pełni funkcjonalny system bezpieczeństwa i oszczędza koszty.

 

Kluczowe funkcje

Oprogramowanie Axxon Intellect dzięki swoim unikalnym cechom umożliwia stworzenie systemu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Podążając za najnowszymi trendami branżowymi, otwarta platforma PSIM Axxon Intellect jest doskonałym narzędziem dla zapewnienia niezawodnej kontroli, optymalizacji pracy systemu bezpieczeństwa, obniżenia kosztów oraz rozwiązania wielu innych zadań. Odkryj cechy, które sprawiają, ze innowacyjna technologia platformy jest tak niezwykła - i tak praktyczna!

Podstawowe cechy oprogramowania Axxon Intellect:

  • Uniwersalny - Axxon Intellect to ujednolicona platforma PSIM, która integruje w jedno środowisko wszelkie aplikacje ochronne, systemy i urządzenia (łącznie z nowymi systemami IP) z najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami i produktami oraz starszymi urządzeniami. Zintegrowana architektura systemu pozwala na podłączenie każdego cyfrowego systemu lub sprzętu, niezależnie od cech, typu, producenta lub parametrów technicznych sprzętu.
  • Prosty i elastyczny - niezwykle prosty w instalacji, w użyciu oraz w zarządzaniu.
  • Skalowalny - zapewnia nieprzerwaną pracę zarówno małym jak i bardzo dużym systemom o rozproszonej strukturze, dzięki czemu jest idealny dla zastosowania przy wszystkich wdrożeniach, niezależnie od ich wielkości. Może być również łatwo dopasowany do potrzeb rozwijającej się firmy - system bez problemu można rozbudowywać w przyszłości opierając się na już istniejących fundamentach.
  • Inteligentny - łączy kompleksową analizę wideo z możliwością elastycznego programowania automatycznych reakcji na zdarzenia, według zdefiniowanych przez użytkownika scenariuszy. Umożliwia to bardziej efektywną organizację procesu pracy oraz podnosi jakość pracy służb bezpieczeństwa na nowy poziom.
  • Oszczędny - zintegrowane, wielofunkcyjne rozwiązanie oferujące większą wydajność i niezawodność w konkurencyjnej cenie. Umożliwia także użytkownikowi stopniowe inwestowanie środków w system bezpieczeństwa - proporcjonalnie do aktualnego zapotrzebowania i rozwoju przedsiębiorstwa, dając możliwość jego późniejszej rozbudowy o dodatkowe kamery, moduły, serwery itp.
  • Modularny oraz dostosowany do otoczenia - składa się z funkcjonalnych modułów takich jak: POS, FACE, AUTO, RAILWAY, wyspecjalizowanych do skutecznego, szybkiego i łatwego rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych oraz bezpieczeństwa.
  • Niezawodny oraz o wysokiej wydajności - gwarancja jakości i wydajności nawet w bardzo dużych instalacjach - dziesiątki tysięcy kamer w jednej sieci, bądź w środowiskach o trudnych warunkach np. przedsiębiorstwach naftowych i gazowych, lotniskach, portach przeładunkowych itp.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Spróbuj wpisać minimum 4-literową nazwę lub jej fragment.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl