TL-SL5428E Switch 24 porty 10/100Mb/s, 4 porty Gb, 4 sloty combo-SFP

ilość szt
Przechowaj

Opis

Produkt archiwalny - niedostępny w sprzedaży

Cechy i funkcje

  • Listy ACL, szyfrowanie 802.1X, ochrona portów, filtrowanie IP, Storm Control, DHCP Snooping, IP Source Guard oraz ochrona przed atakami DoS to funkcje zabezpieczające ruch sieciowy
  • Protokół Single-IP-Management umożliwia zestawienie w stosie do 32 urządzeń
  • Listy dostępu L2/L3/L4 QoS oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez WEB/CLI/Telnet zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem

Specyfikacja

CECHY SPRZĘTOWE

  • Standardy i protokoły    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Porty    24 porty RJ45 10/100Mb/s
  • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
  • 4 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
  • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
  • 4 sloty combo-SFP 1Gb/s
  • 1 port konsoli
  • Okablowanie sieciowe    10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
  • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
  • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Bezwentylatorowy    Tak
  • Zasilanie    100~240VAC, 50/60Hz
  • Pobór prądu    Maksymalnie: 15W (220V/50Hz)
  • Wymiary (S x G x W)    440*180*44 mm (17,3*7,1*1,7 cala)

WYDAJNOŚĆ

  • Stosy    Wirtualne stosy (do 32 urządzeń)
  • Przepustowość    12,8Gb/s
  • Szybkość przekierowań pakietów    9,5Mp/s
  • Tablica adresów MAC    8k
  • Ramki jumbo    2048 Bajtów

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

  • Funkcja Quality of Service    4 kolejki/port 802.1p/IP DSCP based COS,TOS
  • Cechy przełącznika warstwy 2    IGMP Snooping: V1/V2/V3
  • 802.3ad z LACP
  • Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
  • Filtrowanie/ochrona BPDU
  • Port Mirroring
  • Kontrola przepływu
  • Sieci VLAN    Obsługa IEEE802.1Q z 4K grupami VLAN i 4K identyfikatorami VID
  • 802.1Q/MAC/Protocol VLAN VPN (802.1ad - QinQ)
  • GARP/GVRP
  • Listy kontroli dostępu    Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4
  • Adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i VLAN ID
  • Ograniczona czasowo
  • Bezpieczeństwo transmisji    Wiązanie IP-MAC-Port-VID
  • Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (Radius): w zależności od portu, przypisania do sieci VLAN, priorytetu QoS
  • Wsparcie urządzeń
  • Ochrona przed atakami DoS
  • Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)
  • SSH: V1/V2
  • SSL:V1.5/V2
  • Zabezpieczenia portów
  • Broadcast Storm Control
  • Gość VLAN
  • IP Source Guard
  • Zarządzanie    Diagnostyka: test VCT
  • SNMP: V1/V2/V3
  • RMON: 1, 2, 3, 9 grup
  • Interfejs linii poleceń: Telnet/Konsola
  • Synchronizacja czasu: SNTP
  • Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
  • DGCO Client i BOOTP Client
  • Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

INNE

  • Certyfikaty    CE, FCC, RoHS
  • Zawartość opakowania    Przełącznik, kabel zasilający, instrukcja szybkiej instalacji;
  • płyta CD; elementy montażowe, gumowe podstawki
  • Wymagania systemowe    Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux
  • Środowisko pracy    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Do pobrania

** Produkt archiwalny - niedostępny w sprzedaży ** Switch rack, wewnętrzny zasilacz, automatyczny uplink (Auto MDI / MDI-X), ACL, szyfrowanie 802.1X, ochrona portów, filtrowanie IP, Storm Control, DHCP Snooping, IP Source Guard oraz ochrona przed atakami DoS
,TLSL5428E,TLSL5428,TLSL542,TLSL54,TLSL5,TLSL,TLS,LSL5428E,LSL5428,LSL542,LSL54,LSL5,LSL,SL5428E,SL5428,SL542,SL54,SL5,L5428E,L5428,L542,L54,5428E,5428,542,428E,428,28E
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl