EL-75(1).jpg
  • nowość

EL-75 Zwora elektromagnetyczna 40kg

Cena netto: 140,00 zł
cena brutto: 172,20 zł 172.20 PLN
ilość szt
Przechowaj

Opis

Zwory elektromagnetyczne SCOT są alternatywą dla powszechnie stosowanych w systemach kontroli dostępu elektrozaczepów. Zwora składa się z elementu wykonawczego zawierającego elektromagnes, montowanego na ramie drzwi, oraz metalowej płytki, umieszczanej na skrzydle drzwi. Zasilona cewka elektromagnesu przyciąga płytkę zabezpieczając w ten sposób wejście. W zależności od modelu zwory maksymalny nacisk na drzwi przy którym elektromagnes przyciąga metalową płytkę wynosi 40, 70, 180, 280, 350, 540, 750 kg.
Zwory elektromagnetyczne stosuje się w systemach kontroli dostępu zamiennie z elektrozaczepami rewersyjnymi, czyli tam, gdzie przepisy bezpieczeństwa wymagają otwarcia drzwi po zaniku napięcia w systemie kontroli: wyjściach ewakuacyjnych, przeciwpożarowych, budynkach użyteczności publicznej.
Zwora elektromagnetyczna nie posiada ruchomych elementów mechanicznych, przez co praktycznie nie występuje zużycie elementów urządzenia. Z tego względu stosowana jest w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie kontrolowane drzwi są często otwierane, eliminując konieczność stałej konserwacji.

Zwora EL-75 dedykowana jest do zabezpieczenia szafek, szuflad.
 

Wymiary zwory EL-75

 

Przykładowy montaż

Cechy i funkcje

Maks. nacisk na drzwi 40 kg
Przeznaczenie Wewnętrzna
Napięcie zasilania 12V DC
Pobór prądu 200mA
Sygnalizacja NIE
Wymiary zwory (szer. x wys. x gł.) 65 x 32 x 13 mm
Wymiary płytki (szer. x wys. x gł.) 65 x 6 x 14 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl