Kalkulator czasu zapisu dla urządzeń MAZi, ReviZOOM, Abaxo i CNB XNET

Kalkulator czasu zapisu dla kamer MAZi, ReviZOOM, Abaxo oraz CNB XNET

 

W dziale Do Pobrania dostępna jest najnowsza wersja v2.1 arkusza pozwalającego obliczyć czas zapisu w naszych urządzeniach.

Do pobrania Kalkulator czasu zapisu dla kamer CNB XNET & ReviZOOM & MAZi v2.1

Kalkulator wielkości dysków do kamer IP umożliwia obliczenie czasu zapisu dla zadanej liczby i pojemności dysków przy danej liczbie kamer o zadanej rozdzielczości, liczbie klatek i kodeka.

Kalkulator może też służyć jako narzędzie pozwalające dobrać wartość strumienia (bit rate) z kamer w zależności od rozdzielczości, liczby klatek oraz kodeka.

Możliwe jest oszacowanie czasu nagrywania w trybie ciągłym oraz czasu nagrywania w trybie detekcji ruchu. W trybie detekcji ruchu zadajemy liczbę godzin w ciągu dnia w czasie których występuje ruch. Np. dla pomieszczeń biurowych zakładamy że ruch występuje przez 8-9 godzin dziennie.

Kalkulator możemy stosować przy obliczaniu czasu zapisu dla rejestratorów HD-TV oraz IP. Dodatkowo wyliczane inne użyteczne dane np. strumień odbierany co ułatwia dobranie rejestratora.

Kalkulatora jest jedynie narzędziem ułatwiającym pracę, a jego wyliczenia należy traktować jako oszacowanie.


Jeżeli chcesz być informowany o nowym oprogramowaniu, firmware'ach itp. wyślij mail na adres cctv@gde.pl. Mailing zawiera tylko informacje techniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl