Rejestrator INVR-08E304H1 z WiFi

Rejestrator INVR-08E304H1 z WiFi

 

MAZi wprowadziło do oferty rejestrator INVR-08E304H1 wyposażony we wbudowany punkt dostępowy WiFi.


Dzięki procedurze automatycznego dodawania kamer WiFi kamery kompatybilne z tą funkcją można dodać bardzo łatwo. Wystarczy podłączyć zasilanie kamery, poczekać ok. 2 minut aż kamera się uruchomi, kliknąć w przycisk dodaj kamery WiFi, poczekać kolejne 2 minuty aż rejestrator wykryje i skonfiguruje kamery do pracy z wbudowanym w rejestrator punktem dostępowym WiFi i gotowe. W przypadku np. kamer IWH-21LIR, IDH-22LIX wystarczy podłączyć tylko zasilanie, w przypadku np. ICH-21PIR, ICH-41PIR na czas konfiguracji należy połączyć je z rejestratorem przez sieć LAN, po zakończeniu konfiguracji można połączenie przewodowe usunąć.

Dodatkową zaletą jest praca rejestratora w dwóch trybach. W trybie separowanym - kamery WiFi pracują w osobnej podsieci, niewidocznej od strony portu LAN, podobnie jak to ma miejsce w rejestratorach z wbudowanym switchem PoE Z kolei w trybie bridge sieć WiFi jest widoczna od strony portu LAN i jest rozszerzeniem sieci przewodowej.

Najważniejsze funkcje:

  • nagrywanie 8 kamer IP o rozdzielczości do 4 Mpx
  • wbudowany punkt dostępowy WiFi
  • autokonfiguracja kamer WiFi
  • posiada obsługę protokołu MAZi+
  • możliwość montażu 1 HDD do 6TB

 

Jeżeli chcesz być informowany o nowym oprogramowaniu, firmware'ach itp. wyślij mail na adres cctv@gde.pl. Mailing zawiera tylko informacje techniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl