Kamery MAZi z technologią Colour in the Dark

Kamery MAZi z technologią Colour in the Dark

 

W naszej ofercie pojawiły się nowe kamery MAZi z technologią Colour in the Dark.

 

Technologia Colour in the Dark (CiD), w którą jest wyposażona kamera, pozwala na uzyskanie kolorowego obrazu nawet w nocy. Uzyskano to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, czułego przetwornika o dużej przekątnej, jasnego obiektywu F1.0 oraz podświetlenia światłem ciepłym białym o zasięgu 20 i 40m. Istnieje możliwość wyłączenia podświetlenia - wysoka czułość kamery pozwala na prowadzenie obserwacji w kolorze wyłącznie z wykorzystaniem światła rozproszonego z latarni ulicznych.

Dodatkową zaletą jest wbudowany mikrofon, Transmisja fonii (AoC), wizji oraz danych do sterowania przez OSD odbywa się za pomocą jednego kabla wideo. W celu wykorzystania mikrofonu wymagane jest zastosowanie kompatybilnego rejestratora, np. MAZI seria HXVR.

Kamery HD 2Mpx CiD:

  • rozdzielczość 2Mpx
  • wysoka czułość
  • podświetlenie ciepłym białym światłem
  • możliwość wyłączenia podświetlenia
  • wbudowany mikrofon - niektóre wersje
TVH-22UIW TVH-23UIW TWH-23UIW TWH-24UIW
IP68, 0,0003lx, 106°, 40m IP67, 0,0005lx, 98°, 40m, AoC mikrofon IP67, 0,0005lx, 98°, 20m, AoC mikrofon IP67, 0,0005lx, 98°, 40m, AoC mikrofon

 

Jeżeli chcesz być informowany o nowym oprogramowaniu, firmware'ach itp. wyślij mail na adres cctv@gde.pl. Mailing zawiera tylko informacje techniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl