TL-SG2210P Switch Smart PoE, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP

Cena netto: 359,00 zł
cena brutto: 441,57 zł 441.57 PLN
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

Gigabitowy przełącznik Smart TL-SG2210P firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 53W mocy oraz w 2 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik TL-SG2210P posiada 8 portów PoE zgodnych ze standardem IEEE 802.af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tymi standardem. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 53W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny TL-SG2210P jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych

Specyfikacja

Standardy i protokoły 

  • IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
  • IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
  • IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Porty    8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
  • (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
  • 2 sloty SFP 1000Mb/s
  • Okablowanie sieciowe    10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
  • 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
  • 100BASE-FX: MMF, SMF
  • 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Bezwentylatorowy    Tak
  • Zasilanie    100~240VAC, 50/60Hz
  • Wymiary (SxGxW)    209* 126* 26mm (8,2* 4,9* 1,0 cala)
  • Pobór prądu    67,6W (z PoE)
  • 8,5W (bez PoE)
  • Porty PoE (RJ45)    Zgodność ze standardem 802.3af
  • 8 portów PoE
  • Moc zasilania PoE: 53W

WYDAJNOŚĆ

  • Przepustowość    20Gb/s
  • Szybkość przekierowań pakietów    14,9Mp/s
  • Tablica adresów MAC    8k
  • Bufor pakietów    512KB
  • Ramki jumbo    9216 Bajtów
  • FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
  • Funkcja Quality of Service    Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
  • Obsługa 4 kolejek priorytetowania
  • Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
  • Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
  • VLAN Voice
  • Sieci VLAN    Obsługa protokołu IEEE802.1Q, do 512 grup VLAN oraz 4096 identyfikatorów VID
  • Listy kontroli dostępu    Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
  • Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,
  • DSCP, VLAN ID.
  • Harmonogram filtrowania
  • Bezpieczeństwo transmisji    SSH v1/v2
  • SSL v2/v3/TLSv1
  • Port Security
  • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • Cechy przełącznika L2    IGMP Snooping V1/V2/V3
  • Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
  • STP/RSTP/MSTP
  • Filtrowanie/ochrona BPDU
  • Ochrona TC/Root
  • Wykrywanie połączeń loopback
  • Kontrola przepływu 802.3x
  • LLDP(LLDP-MED)
  • Zarządzanie    Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
  • SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
  • RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
  • Monitorowanie CPU
  • Port Mirroring
  • Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
  • Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
  • Diagnostyka: test VCT
  • Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

INNE

  • Certyfikaty    CE, FCC, RoHS
  • Zawartość opakowania    TL-SG2210P
  • Zasilacz
  • Instrukcja szybkiej instalacji
  • Płyta CD
  • Gumowe nóżki
  • Wymagania systemowe    Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
  • Środowisko pracy    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Do pobrania

Switch desktop, zewnętrzny zasilacz, automatyczny uplink (Auto MDI / MDI-X), maks. 15,4W / port, maks. 53W dla portów PoE, VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control
,TLSG2210P,TLSG2210,TLSG221,TLSG22,TLSG2,TLSG,TLS,LSG2210P,LSG2210,LSG221,LSG22,LSG2,LSG,SG2210P,SG2210,SG221,SG22,SG2,G2210P,G2210,G221,G22,2210P,2210,221,210P,210,10P
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl