Axxon PSIM to niezwykle zaawansowana rozproszona platforma programowa zarządzania informacjami bezpieczeństwa fizycznego, zespalająca inteligentne analityki wideo, uniwersalną obsługę urządzeń IP i automatyzację opartą na zdarzeniach w jedno środowisko.

Celem Axxon PSIM jest wsparcie przedsiębiorstw w uzyskaniu i utrzymaniu wyższego poziomu bezpieczeństwa niż byłoby to możliwe wcześniej - przy mniejszych kosztach finansowych i osobowych.

Sukces w osiąganiu tych rezultatów korzystając z platformy programowej Axxon PSIM jest zagwarantowany poprzez wbudowane inteligentne funkcje rozpoznawania zdarzeń, gdy tylko wystąpią, i możliwości przeprowadzenia trafnych automatycznych reakcji. Dostępne funkcje wspierają filtrowanie i wyświetlanie informacji w sposób umożliwiający szybkie i precyzyjne reagowanie. Jest to możliwe poprzez agregowanie danych z szerokeigo zasięgu urządzeń i systemów, inteligentną analizę danych i automatyzowanie procesów wcześniej niemożliwych w automatyzacji.
Oprogramowanie Axxon PSIM

Z racji obiektowej architektury, platforma programowa jest łatwa w instalacji, użytkowaniu i zarządzaniu i może być z łatwością skalowana, dopasowując się do zmieniających się wymagań. Niebywała elastyczność pozwala na uzyskanie wszystkich niezbędnych funkcjonalności i możliwości bez potrzeby opłacania niepotrzebnych dla danego obiektu funkcjonalności.

Z racji, iż Axxon PSIM jest zintegrowaną platformą opartą na protokole IP, możesz zwiększyć wartość istniejących systemów i uniknąć kosztów wymiany starszych rozwiązań. Jako rezultat, ochrona obiektów i personelu staje się łatwiejsza, można zapobiegać uszkodzeniu lub utracie aktywów i zwiększyć wydajność swojego przedsiębiorstwa - wszystko za pośrednictwem jednej platformy.

Oprogramowanie Axxon PSIM dzięki swoim unikalnym cechom umożliwia stworzenie systemu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Podążając za najnowszymi trendami branżowymi, otwarta platforma PSIM Axxon PSIM jest doskonałym narzędziem dla zapewnienia niezawodnej kontroli, optymalizacji pracy systemu bezpieczeństwa, obniżenia kosztów oraz rozwiązania wielu innych zadań. Odkryj cechy, które sprawiają, ze innowacyjna technologia platformy jest tak niezwykła - i tak praktyczna!

Podstawowe cechy oprogramowania Axxon PSIM:

 • Uniwersalny - Axxon PSIM to ujednolicona platforma PSIM, która integruje w jedno środowisko wszelkie aplikacje ochronne, systemy i urządzenia (łącznie z nowymi systemami IP) z najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami i produktami oraz starszymi urządzeniami. Zintegrowana architektura systemu pozwala na podłączenie każdego cyfrowego systemu lub sprzętu, niezależnie od cech, typu, producenta lub parametrów technicznych sprzętu.
 • Prosty i elastyczny - niezwykle prosty w instalacji, w użyciu oraz w zarządzaniu.
 • Skalowalny - zapewnia nieprzerwaną pracę zarówno małym jak i bardzo dużym systemom o rozproszonej strukturze, dzięki czemu jest idealny dla zastosowania przy wszystkich wdrożeniach, niezależnie od ich wielkości. Może być również łatwo dopasowany do potrzeb rozwijającej się firmy - system bez problemu można rozbudowywać w przyszłości opierając się na już istniejących fundamentach.
 • Inteligentny - łączy kompleksową analizę wideo z możliwością elastycznego programowania automatycznych reakcji na zdarzenia, według zdefiniowanych przez użytkownika scenariuszy. Umożliwia to bardziej efektywną organizację procesu pracy oraz podnosi jakość pracy służb bezpieczeństwa na nowy poziom.
 • Oszczędny - zintegrowane, wielofunkcyjne rozwiązanie oferujące większą wydajność i niezawodność w konkurencyjnej cenie. Umożliwia także użytkownikowi stopniowe inwestowanie środków w system bezpieczeństwa - proporcjonalnie do aktualnego zapotrzebowania i rozwoju przedsiębiorstwa, dając możliwość jego późniejszej rozbudowy o dodatkowe kamery, moduły, serwery itp.
 • Modularny oraz dostosowany do otoczenia - składa się z funkcjonalnych modułów takich jak: POS, FACE, AUTO, RAILWAY, wyspecjalizowanych do skutecznego, szybkiego i łatwego rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych oraz bezpieczeństwa.
 • Niezawodny oraz o wysokiej wydajności - gwarancja jakości i wydajności nawet w bardzo dużych instalacjach - dziesiątki tysięcy kamer w jednej sieci, bądź w środowiskach o trudnych warunkach np. przedsiębiorstwach naftowych i gazowych, lotniskach, portach przeładunkowych itp.

Axxon PSIM ma wiele funkcjonalności ale jednymi z najważniejszych są modularność oraz automatyzacja sterowana zdarzeniami.

Modularność pozwala na precyzyjne dopasowanie systemu do potrzeb.
Moduły obejmują m. in.

 • analitykę wideo, w tym analizę behawioralną która pozwala rozpoznać niebezpieczne sytuacje poprzez wykrycie określonych postaw człowieka
 • rozpoznawanie i wyszukiwanie numerów tablic rejestracyjnych a także numerów kontenerów i wagonów kolejowych
 • przechwytywanie, rozpoznawanie i wyszukiwanie twarzy
 • integrację z urządzeniami fiskalnymi i bankomatami, analityka zachowań klientów np. liczenie ludzi czy mapy ciepła
 • integracja z system kontroli dostępu, system sygnalizacji pożarowej oraz system sygnalizacji włamania i napadu

Automatyzacja sterowania zdarzeniami.

Gdy stawką jest bezpieczeństwo, niezbędny jest system ograniczający ryzyko ludzkiego błędu. Platforma Axxon PSIM posiada wbudowane inteligentne rozwiązania, które pozwalają rozpoznawać zdarzenia, gdy tylko wystąpią i możliwości tworzenia na nie odpowiednich reakcji. Co więcej, zebrane przez Axxon PSIM informacje mogą być filtrowane i przedstawiane użytkownikom w sposób wspierający podejmowanie szybkich, trafnych decyzji.

Axxon PISM zbiera dane z szerokiego zasięgu urządzeń i systemów i inteligentnie je analizuje, pozwalając na automatyzację procesów, które wcześniej mogły być przeprowadzone jedynie ręcznie.

Możesz określić jakie akcje (takie jak blokowanie drzwi, uruchamianie alarmów itd.) będą następstwem danych zdarzeń bezpieczeństwa) takich jak detekcja ruchu przez system nadzoru wideo). Akcje mogą być tak proste lub tak skomplikowane, jak tylko jest to wymagane.

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Spróbuj wpisać minimum 4-literową nazwę lub jej fragment.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl